EAN:
Gyártó:
Sony
Sony KDL32RE403BAEP. Átlós képernyő: 81, 3 cm (32"), Képernyőfelbontás: 1366 x 768 pixelek, HD típusa: WXGA, Kijelző technológiája: LED, Képernyő formája: Lapos, LED háttérvilágítás típusa: Edge-LED. Smart TV. Mozgás-interpoláció technológia: Motionflow XR 400 Hz, Alap képméretarány: 16: 9. Digitális jelátviteli szabvány: DVB-C, DVB-T, DVB-T2. Tömeg: 5, 8 kg. Termék színe: Fekete
Átlós képernyő: 81, 3 cm (32")HD típusa: WXGAKépernyőfelbontás: 1366 x 768 pixelekKijelző technológiája: LEDKépernyő formája: LaposAlap képméretarány: 16: 9Mozgás-interpoláció technológia: Motionflow XR 400 HzLED háttérvilágítás típusa: Edge-LEDTámogatott videómódok: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080pTámogatott grafikus felbontások: 1366 x 768Natív frissítési frekvencia: 50 HzKépernyő átmérője (metrikus mértékegység): 80 cmCsúcs fényességi arányszám: 68%Tuner típusa: Analóg és digitálisDigitális jelátviteli szabvány: DVB-C, DVB-T, DVB-T2Támogatott TV-sávok: UHF, VHFSmart TV: IgenInternet TV: NincsTelepített operációs rendszer: LinuxIntelligens üzemmódok: Mozi, Egyéni, Játék, Graphics, Fotó, Sport, ÉlénkHangszórók száma: 2Kimeneti teljesítmény (RMS): 10 WAudió dekódolási technológiák: DTS Digital Surround, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby PulseHang üzemmódok: Mozi, Zene, Sport, StandardWi-Fi: NincsEthernet/LAN csatlakozás: NincsBluetooth: NincsWebböngésző: NincsTermék színe: FeketeVESA szerelés: IgenPanelrögzítő interfész: 100 x 200 mmHDR támogatás: IgenTeletext funkció: IgenFeliratozás funkció: IgenKépfeldolgozó technológia: Sony Dynamic Contrast Enhancer, Sony Live Colour, Sony X-Reality PROHDMI portok mennyisége: 2PC bemenet (D-Sub): NincsMobile High-Definition Link (MHL): NincsDVI-port: NincsUSB 2. 0 portok száma: 2Fejhallgató kimenetek: 1Common interface (CI) foglalat: IgenCommon interface Plus (CI+): IgenAudio Return Channel (ARC): IgenHDCP: IgenSCART csatlakozók száma: 1Hangos útmutató: NincsElektronikus programfüzet (EPG): IgenKépernyőn futó szöveg (OSD): IgenElalvás időzítő: IgenKi-/bekapcsolás időzítő: IgenEnergiatakarékossági osztály: AÉves energiafogyasztás: 60 kWhÁramfogyasztás (tipikus): 41 WÁramfogyasztás (készenlét): 0, 5 WAC bemeneti feszültség: 220 - 240 VAC bemeneti frekvencia: 50 HzEnergiatakarékos üzemmód: IgenSzélesség: 731 mmMélység: 70 mmMagasság: 442 mmTömeg: 5, 8 kgSzélesség (állvánnyal): 731 mmMélység (állvánnyal): 187 mmMagasság (állvánnyal): 490 mmÁllvánnyal való súly: 6, 2 kgAsztali állvány: IgenKábelek mellékelve: ACKézi távvezérlő: IgenGyors áttekintő útmutató: IgenFelhasználói kézikönyv: IgenCsomagolás szélessége: 826 mmCsomagolás mélysége: 156 mmCsomagolás magassága: 543 mmCsomagolás tömege: 9 kgCsomagolás típusa: Doboz3D: NincsTartalmazza az elemet: IgenBeépített hangszóró(k): IgenTámogatott fájlrendszerek: FAT16, FAT32, NTFS"