KEMET T491B475M010AS TANTÁL KONDENZÁTOR SMD 4, 7uF 10V
új alkatrészek.
ár darabár.
Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD
Manufacturer: KEMET
RoHS: RoHS Compliant Details
Series: T491
Capacitance: 4. 7 uF
Voltage Rating: 10 V
Tolerance: 20 %
Case Code - in: 1411
Case Code - mm: 3528
Height: 2. 1 mm
Mfr Case Code: B Case
Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C
Packaging: Reel
Brand: KEMET
Capacitance - nF: 4700 nF
Length: 3. 5 mm
Package/Case: 1411 (3528 metric)
Product: Tantalum Solid Standard Grade - Other Various
Termination Style: SMD/SMT
Width: 2. 8 mm