MK Audio DX-12ACCU (30 cm) 350w Li-Ion akkumulátoros aktív hangfal ( MP3 + BT)
Műszaki adatok:
- Típus: MK Audio DX-12ACCU
- 2016 Új modell
- Mély hangszóró: 12” (30 cm) - Magas hangszóró: 1" driver
- RMS teljesítmény: 350w
- Maximális teljesítmény: 700w
- Frekvencia: 50 Hz – 20. 000 Hz