T-kulcs gyertyához, gömbcsuklós fejjel.
Anyaga: Chrome Vanadium acél
Felülete: krómozott
Csatlakozás: 13/16" (20. 6 mm)
Fogantyú hossza: 150 mm
Szár hossza: 380 mm